• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#pubg

  1. despotovikj

    Предлог Конфигурација ( PUBG )

    Ве молам за предлог конфигурација без монитор до 30К, во главно ќе се игра PUBG. Деловите да бидат исклучиво од сетек. Ви благодарам однапред за предлозите Поздрав,
На врв Дно