• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#pubg

  1. despotovikj

    Предлог Конфигурација ( PUBG )

    Ве молам за предлог конфигурација без монитор до 30К, во главно ќе се игра PUBG. Деловите да бидат исклучиво од сетек. Ви благодарам однапред за предлозите Поздрав,
На врв Дно