Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

psu продолжителни кабли

  1. PSU продолжителни кабли

    PSU продолжителни кабли

    BITFENIX ALCHEMY 2.0 се продаваат каблите од сликата,истите се ставени во пц 5 дена и извадени се нови без никакви знаци на користејње има: 24 пин -30 см(матична) 8 пин-50 см(процесор,не се дели 4+4 ) 6 пин-50 см(графичка 2 парчина) 1 кабел молех конектори линк за каблите: Alchemy 2.0...
На врв Дно