Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

psu 500w

 1. CPU+Cooler, PSU, GPU, HDD

  CPU+Cooler, PSU, GPU, HDD

  На продажба следните делови : Процесор и кулер : I5 2400 3.1ghz / 4cores / 4threads + Cooler Master Processor Heatsink & Fan 3-Pin 3-Wire CM12V ***** ПРОДАДЕНО ****** Графичка : MSI Nvidia GT610 1GB DDR3 ***** ПРОДАДЕНО ****** Хард Диск : 500GB Western Digital 500 денари *** 500 денари...
 2. 500w PSU : Antec VP500PC

  500w PSU : Antec VP500PC

  Продавам напојување од брендот Antec VP500PC. Напојувањето е користено околу 3 ипол години на компјутер за гејминг во не-пушачка просторија и е во одлична состојба.
На врв Дно