Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ps4slim

 1. Нема Слика

  Купувам sony playstation 4

  Купувам sony playstation 4 slim Само Скопје,понуди во инбокс
 2. Глупав

  Барам понуди за PS4

  Бидејќи на Реклама има едно 30-35 огласи од кои само 5 -7 се валидни... барам понуди пи ПП за Play Station 4 со софтвер за можност за Jail Break БЕЗ ФИЗИЧКИ ИГРИ одкносно BluRayCD-a.... Би ценел преговарање по ПП останатите ќе бидат известени што и како после можен договор овде во темава!!!
На врв Дно