Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ps4pro

  1. Глупав

    Барам понуди за PS4

    Бидејќи на Реклама има едно 30-35 огласи од кои само 5 -7 се валидни... барам понуди пи ПП за Play Station 4 со софтвер за можност за Jail Break БЕЗ ФИЗИЧКИ ИГРИ одкносно BluRayCD-a.... Би ценел преговарање по ПП останатите ќе бидат известени што и како после можен договор овде во темава!!!
На врв Дно