• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ps4 slim

  1. Cyb3rAng3l

    Која игра да купам ?

    Само што се регистрирав на форум-ов и сакам да кажам ЗДРАВО на сите :D Утре ми пристига ПС4 Слим, па сакав слушнам од вас која игра е подобра да ја купам и зошто. Mafia 3 или Battlefield 1 ? Огромен фан сум и на Battlefield серијалот и на Mafia серијалот :D 70-30 сум за Battlefield само заради...
На врв Дно