• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ps4 pro

  1. DonFrozex

    PS4 || PS4 Pro

    Планирам да земам конзола, малку да се оттргнам од гејмање на лаптоп. После PS 2-ката (кое е пред повеќе од 15 години?) немам пројавено никаков интерес за гејмање на конзола, така да до вчера поима немав што е разликата меѓу обичната 4-ка и Про-то. Гледам дека главната предност на Про е...
На врв Дно