• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ps4 игри

  1. TheMarshal

    Продавам/Менувам PS4 Игри

    Еве ги игрите што ги имам за продавање, или пак за менување доколку некој е заинтересиран. Исто така, купувам и PS4 игри. Така да слободно пратете ми и понуду во ПП. 1) Far Cry Primal | 1000 денари 2) Watch Dogs | 1000 денари 3) Call of Duty Advanced Warfare | 700 денари Цените се фиксни.
На врв Дно