• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ps4 games

  1. KalEl

    Продавам 4 игри за PS4

    RESIDENT EVIL 7 biohazard - 1500 денари Dark Souls III Apocalypse Edition SteelBook - 4000 денари God of War 3 Remastered - 1500 денари UFC 3 - 2500 денари Повеќе инфо на 070 463 864
На врв Дно