• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#ps4

  1. Ficho

    Проценка PS4 Pro

    Прво проценка, па ќе оди на продажба PS 4 Pro со два Dualshock v2 контролери, кабел за струја и кабел за полнење на контролери (hdmi кабелот би го преискористил на друго место и не би го дал) и Nioh 2 физичка копија. Ја немам кутијата и истечена е гаранцијата. Не брмчи ни прегрева повеќе од...
На врв Дно