• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ps3 пс3 playstation 3

 1. Ragnar

  Проценка Не(исправен) PS3 + додатоци

  Краток вовед: После неколку години користење без никакви проблеми, лани PS3 ми откажа. Се пали за секунда, се слуша системот како се покренува, светнува плаво, зелено и после трепка црвено без престан (нормално слика нема). Најверојатно е кулерот (поправка 3000 денари ми рекоа, но не можам да...
 2. G

  Проблем со COD Black ops 2 PS3

  Ова е мојата прва тема, а воедни и прв пост на овој форум. Имено, имам проблем со COD Black ops 2 на PS3. Кога сакам да играм online и ќе започнам со барање на играчи, целовреме пишува "Searching for players..." и никако да пронајден ниту еден. Се обратив до Activision, но и тие не знаеја што е...
На врв Дно