• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ps3 пс3 playstation 3

  1. G

    Проблем со COD Black ops 2 PS3

    Ова е мојата прва тема, а воедни и прв пост на овој форум. Имено, имам проблем со COD Black ops 2 на PS3. Кога сакам да играм online и ќе започнам со барање на играчи, целовреме пишува "Searching for players..." и никако да пронајден ниту еден. Се обратив до Activision, но и тие не знаеја што е...
На врв Дно