Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ps/2

  1. toshex

    IBM PS/2 Model 70 386

    Ова се крчкаше неделава. Најдов и нарачав локално IBM PS/2 Model 70 386 компјутер. Компјутерот стигна и е изненадувачки почист и во подобра состојба од шо очекував. Секако дека му треба добро и детално чистење но тоа ќе го направам некој друг ден и истото планирам да се документира за на...
На врв Дно