• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ps2

  1. Miki98

    PlayStation 2 чипување

    Здраво другари Дали знае некој за playstation 2 да се чипува? Каде може да се направи тоа? Дали после тоа може да се играат другите игри? Благодарам однапред.
На врв Дно