• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

промоција

  1. elena27

    Промоција на веб страна

    Здраво дечки, Имам една веб страна, нова е, ја пуштив пред една недела. Првата реклама ми беше во Дневник, Вест и во Утрински весник. Имам и фб страна. Праќам емаилови по компании и потенцијални клиенти. Имате ли некој совет, што друго би можела да искористам за да ја зголемам посетуваноста и...
На врв Дно