Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

производители

  1. ContentBot

    Интересот за паметни телефони е намален, производителите го коригираат производството

    Производителите на паметни телефони имаат тежок период. Пандемијата која предизвика финансиски потешкотии и проблеми со производството и испораката, само дополнително влијае на овој тренд. Главна причина за намалениот интерес денес е немањето на вистинска причина за менување на телефонот...
На врв Дно