• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

продукти

  1. Gilfoyle

    Recertified продукти (Сетек)

    Не знам дали е некоја грешка во листинзи или Сет конечно реши да ги излиста „јавно“ сите refurbished/recertified продукти. Пребарување - Recertified Според мене е фер да знаеш што купуваш и свесно да платиш помалце ако си запознаен со фактот дека продуктот е recertified а не нов. Само ме мачи...
На врв Дно