Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

продавам msi 3070 trio x

  1. MSI 3070 Trio X

    MSI 3070 Trio X

    На продажба одлично сочувана 3070ка.Прв сум сопственик,никогаш користена за мајнинг туку стрикно за гејминг не повеќе од 2 часа дневно во просек. Картата иде комплет со кутија и сите додатоци кои си доаѓаат со неа. пс.Преферирам Скопје и околината.Карго не е опција ради ризик при транспорт.
На врв Дно