• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

prodavam laptop

  1. AfterMaxify

    Продадено Проценка ASUS FX553VD -i7-7700HQ - 16GB - nVidia 1050

    Здраво дечки имам лаптоп кој го користам скоро 3 години па би сакал да го заменам со нов. Ме интересира дали некој би сакал да го купи и која би му била цената отприлика. Asus FX553VD. Спецификации: Intel Core i7-7700HQ 2.8 - 3.0GHz 16 GB RAM NVIDIA GeForce GTX 1050 - 2GB 256GB SSD + 500GB...
На врв Дно