Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

продадено

 1. NAS Qnap TS-431P2 4GB RAM

  NAS Qnap TS-431P2 4GB RAM

  Здраво на сите, го продавам уредот, купен од член на форум пред неколку години. Користен во непушачка просторија околу 2 години потоа 1 година запакуван. Работи како што се очекува со мала напомена, ЛАН 2 портата е добра, ЛАН 1 уште на почеток се однесуваше сомнително и од тогаш не сум ја...
 2. Boldozer

  Продадено Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black

  Boldozer додаде нов оглас: Galaxy S21 Ultra 256Gb- Phantom Black - 500 € Видете го целиот оглас...
 3. Mikaxsus

  Продадено Продавам Lenovo ideaPad Y700 17.3"

  Продавам користен Lenovo Gaming Laptop купен во 2015 година во Скопје, јас сум прв и единствен корисник. Лаптопот е во комплетна функционална состојба, со исклучок на мала надворешна оштета на држачот за монитор, кој е залепен и до ден денес не ми пречи во функционалноста, но треба внимателно да...
На врв Дно