• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

probook

  1. DonFrozex

    Продадено HP ProBook 450 G3 (i5, 8gb RAM, 2gb GPU)

    Барам процена за следниов лаптоп ако може. HP Probook 450 G3 (купен почеток на 2017-та година, од тогашен TNT market во ГТЦ), значи 4 години стар. Прв и единствен сопственик. Користен за работа и light гејмање. Последниве година и 3 месеци некористен воопшто. Батеријата уште пред 2 години му...
На врв Дно