• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

проблеми со хард диск

  1. Janevski45

    Проблем со HDD

    Здраво, имам проблем со хард дискот. Пред 5 минутки влегов во BIOS да наместам Fast Boot, и да видам зошто после некое време ми се гаси вториот хард диск. Но не можев да најдам ништо за хард дискот и само го вклучив Fast Boot. Во компјутерот имам 64GB SSD (Apacer AST680S) и 1TB HDD (Toshiba...
На врв Дно