Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

problem so ruter

 1. Miki98

  Сервисер за Рутери (брик)

  Здраво ит другари Барам некој сервисер кој знае да го оправи рутерот со usb serial jtag се работи за wr941nd v6.0 Му беше ставено openwrt,јас додатно му инсталирав и други работи за port change, и му направив флеш на нов firmware од openwrt и рутерот после тоа не покажува дека работи ip адреси...
 2. MrComputer

  Problem so ruter Archer C6 AC1200

  Zdravo decki, vo posledno zabelezav deka nekoi web strani ne moze da se otvorat odnosno izleguvaat errori od tipot "The connection has timed out", isto taka koga probuvav da gi spustam drajverite od geforce experience ne sakase da se slezat i isto taka novi drajveri od oficijalnata strana ne...
На врв Дно