• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

принтер скенер копир xerox

  1. AndrejApostolov

    Го барам Вашето ценето мислење

    Имам 4 години стар XEROX Document Centre 432ST купен на времето за 1000 евра кој е користен само 1 година и тоа за домашни потреби. Со други зборови речиси е нов. Поради некористење тонерите се исушени. Го барам Вашето ценето мислење/совет колку пари да го продадам. Благодарам однапред.
На врв Дно