Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

принтер драјвер

  1. Avid

    Инсталирање драјвер за HP Laserjet 1010 на Windows 10

    Компјутерот е стар, core 2 quad некој од пред 10-ина години. Имат Windows 10 x64, фул апдејтиран до макс 20H2. Принтеров е стар, hp laserjet1010. Никако не можам да го поврзам. Стандарден USB приклучок. Бидејќи принтерот е стар, официјален драјвер од сајтот за win10 нема. Пробан е овој начин...
На врв Дно