• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

принтање

  1. B

    Препорака за принтање на CD

    Здраво, Нов сум на форумов и не сум сигурен дали сум на правото место, но, се прашував, каде би можел да се обратам за принтање на CD-ња без да се изрежи материјалот на нив, препораки? Благодарам :)
На врв Дно