• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#print #dekal

  1. Toni_77_mk

    Принт на транспарентна декал хартија со бела боја

    Дали некоја фирма во Скопје има принтер со бела боја, или има некоја машина што покрај боите принта и бела позадина на транспарентна хартија. Имам inkjet декал транспарентна хартија, но потребно ми е покрај боите да се испринта и белата боја на некои делови, други делови да останат проѕирни...
На врв Дно