Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

принцеза

  1. Harrabed

    Првиот 38 инчен UltraWide монитор

    LG конечно оди на големо со првиот 38 инчен монитор со резолуција од 3840 x 1600 пиксели со IPS панел цената како и секогаш е солена, но ништо посебно за ваков монитор вреде до последната пара. Повеќе инфо овде.
На врв Дно