• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

претставување

  1. R

    Претставување на www.Reklama7.mk – верзија во изработка

    Здраво форумџии Најпрвин да се претставам, моето име е Димитар. Иако не учествувам активно, форумот го следам уште од средно (можеби повеќе од 8-9 години), па затоа и' решев токму овде да ја започнам оваа тема. По еден релативно долг период на изработка, и надминати еден куп проблеми од...
На врв Дно