• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

препорака монитор

  1. Avid

    Препорака за монитор за гејминг

    Би ве замолил за препорака за монитор. Мониторот пожелно е да е од Анхоч, или било кое друго место освен Сетек. Буџет околу 100 евра. 23-24 инча, 1080p Гејмингот не е којзнае колку компетитивен, за дете од 12 години е.
На врв Дно