Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

preporaka

  1. N

    Дилема за лаптоп

    https://www.anhoch.com/product/599872672/notebook-hp-pavilion-gaming-i5-10300h8gb512gb-ssdrtx-2060-6gb156-fhd-ipsbacklit-kbwin10 или https://www.neptun.mk/categories/GAMING_LAPTOPI/ASUS-FX506HC-HN002-i5-11400H-8GB-512GB-RTX-3050-4GB Лаптопот ќе се користи за twinmotion, archicad и autocad
На врв Дно