Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

преносен

  1. Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

    Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

    Се продаваат 4 нови(неотпакувани) екстерни дискови Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE Цена: 1800ден ПАРЧЕ За сите 4 вкупно 7000ден и 2 нови(неотпакувани): Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer Цена: 900ден ПАРЧЕ Цена за двата заедно: 1600ден Град Штип, Праќам по карго
На врв Дно