Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

premier pro

  1. Asus Dual GTX 1070 8gb

    Asus Dual GTX 1070 8gb

    Користена 2 години за Video rendering во Premier Pro и кежуал гејминг. Ако му значи сето ова на некој, пошо глеам има поделни мислења за начинот на користени графички. 12 500 денари. 076 461 881 Иво
На врв Дно