Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

префрлање пари на сметка преку апликација

  1. Miki98

    Која Банка може Префрлање пари преку апликација?

    здраво ит другари Сакам да префрлам пари на сметка преку некоја наша банка која има апликација на мобилниот телефон,дали може? Како може и преку која банка? благодарам однпред.
На врв Дно