• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

предлози

  1. D

    Ваши предлози - компании и идеи за остварување соработка?

    Побудени од муабетите во темава - Водич за новогодишни подароци за гикови, инспирирани сме да го поставиме ова прашање. :) IT.mk засега живее од маркетинг, повеќе приходи значат поголеми вложувања во текстови, рецензии, сервери, лиценци, системски подобрувања, оддржувања и сл. Кои се според...
На врв Дно