Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

предлог за инвестирање

  1. Miki98

    Предлог за инвестирање во крипто или графички

    Здраво Имам околу 3800$ сакам да ги инвестирам во нешто,да ги ставам или во крипто или да земам некоја графичка? Имам предходно инвестирано во xrp и xlm. Што од 480 xrp и 423 xlm не сум ги уште извадил. Што би одбрале? Еве некои Графички кои најниско ми е нудена од човек во мк,што не е...
На врв Дно