• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

предлог за да се купи

 1. Garfield'

  предлог на механичка тастатура и маус

  здрво ит. сакам да земам механичка тастатура и маус по можност да бидат безжични, буџет од 3-4к.
 2. Garfield'

  Предлог на cpe Mikrotik или Ubiquiti

  Здраво Сакам да знам што е подобро за да не се излажам,дали да се земе MikroTik SXT Lite5 antena (SXT 5nD r2) или пак Ubiquiti NanoStation NSM2, Ubiquiti NanoStation M5,rocketdish-antenna 2.4 GHz-5 GHz? Ми треба само едно да земам бидејќи имам друго,ми кажаа дека микротикот може да се...
На врв Дно