• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

предлог на телефон

  1. Garfield'

    Предлог на купување телефон

    Здраво другари Стариот телефон ми се расипа,време дојде да го сменам. Телефон со можност на irc да има во него,добар за камера и звук да биде дуос или со една карта. Дали ќе биде доборо на половно со среден буџет или нов од продавница со макс буџет? Буџетот за тел. 5-9к макс. Благодарам однапред.
На врв Дно