• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

предлог на телефон

  1. Garfield'

    Предлог на купување телефон

    Здраво другари Стариот телефон ми се расипа,време дојде да го сменам. Телефон со можност на irc да има во него,добар за камера и звук да биде дуос или со една карта. Дали ќе биде доборо на половно со среден буџет или нов од продавница со макс буџет? Буџетот за тел. 5-9к макс. Благодарам однапред.
На врв Дно