• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

предлог на банка

  1. Miki98

    Предлог на Банка

    Здраво другари Предложете некоја добра банка,јас сум во стопанска банка,и не сум задоволен од неа,ме краде,кога и да ми стигне плата и младински додаток,некоја сума од нив не ги пишува дека ги нема овие пари. Се мислам на комерцијална да се префрлам или шпаркасе? Доста строго треба да играш со...
На врв Дно