Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

предлог цена

  1. Samsung S21 + RedMi Note 12 (Telekom)

    Samsung S21 + RedMi Note 12 (Telekom)

    Пишав цена но и предлози се добредојдени. Самсунгот е пред 2 ипол години купен од Телеком, користен од прв ден со маска и фолија. Прв пат уклучен на 22.03.21. Освен социјални мрежи и емаил, друго нема на него инсталирано. Сума сумару, во супер состојба е (на самсунгот на екранот тоа точката што...
На врв Дно