• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

правила

  1. D

    Апдејт на правила за користење

    Само кратка информација дека согласно последните промени на IT.mk, воведување на нови сервиси и функционалности на форумот (како на пример статус на проверени огласувачи), изменети и дополнети се официјалните услови и правила за користење на IT.mk и сервисите ИТ Форум, ИТ Маркет и ИТ Кариера...
На врв Дно