• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

пратки од друга држава

  1. BlackOuttheWoRlD

    Стигнање на пратки од другa држава

    Здраво Сакам да знам за колку време може да стигне една пратка од Бугарија во Македонија пратена која тежи 1kg? и која цената ќе биде? Преку брза пошта ли се праќа или преку бугарска пошта а,на македонска стигаа и дали има царина?? Дали некој знае?
На врв Дно