Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

powerbox

  1. PowerBox 850W 12cm fan

    PowerBox 850W 12cm fan

    PowerBox 850W со 12cm вентилатор. Нормално, real power ~300W. Од конектори има 24Pin, 4+4CPU, 8pin GPU, 2 Molex, 4 SATA.
На врв Дно