Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

power supply

  1. Winncoot

    Купувам напојување (PSU), преферирам околу 700w

    Купувам квалитетно напојување, да е во рејнџ на (650w-800w) по можност да е полу или целосно модуларно. Понудете ми во ПП
На врв Дно