Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

power bank

  1. Miki98

    Предлог на Power Bank

    Здраво ит другари Може ли да ми предложите солиден power bank од мк или AliExpress буџет од 3000-4000ден. на AliExpress најдов,но не знам дали е добар. MKD 4,182.21 15%OFF | Baseus Bipow 30.000 mAh Digital Display 20W Powerbank Black, Charging Time (Fast) (2.5A +) 7 hours, Fast Charge Output...
На врв Дно