Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

поставување

  1. Luxell

    Поставување клипови на Instagram од компјутер?

    Сакам од компјутер на Инстаграм да поставувам повеќе клипови во еден "албум" истовремено (multiple video clips) но никако да успеам,пробав со Gramblr но може да се поставува само по еден клип,пробав со повеќе Андроид емулатори меѓу кои и BlueStacks но кога ќе се одбере за уплоадирање закочува и...
На врв Дно