• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

пос терминал

  1. A

    Унибанка - Документација од виртуелниот пос

    Здраво, Ќе ве замолам доколку некој има документација за интегрирање на виртуелниот пос од УНИБАНКА. Им пратив маил, не ми одговорија. Дури им се јавував стално, не креват. Благодарам однапред.
На врв Дно