Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

portastudio

  1. M

    Tape loops

    Здраво, неодамна почнав да се интересирам за tape loops (ако некој знае како се вика ова на македонски слободно нека каже), интересно ми е како се прават, како звучат, и аудио и визуелното искуство ми се доста интересни. Дали некој од вас пробал вакво нешто, да сподели да слушнеме можеби :) Јас...
На врв Дно