Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

portable

 1. Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

  Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

  Се продаваат 4 нови(неотпакувани) екстерни дискови Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE Цена: 1800ден ПАРЧЕ За сите 4 вкупно 7000ден и 2 нови(неотпакувани): Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer Цена: 900ден ПАРЧЕ Цена за двата заедно: 1600ден Град Штип, Праќам по карго
 2. hemicharot

  Портабл ЦД Плејер

  Онака од чиста љубопитност, има негде у мк портабл цд плеери, нешо вакво?
На врв Дно