• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

portable cd player

  1. hemicharot

    Портабл ЦД Плејер

    Онака од чиста љубопитност, има негде у мк портабл цд плеери, нешо вакво?
На врв Дно