• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

polovno

  1. Garfield'

    Лаптоп на половно

    Здраво ит другари Налетав на еден лаптоп со rtx2070 за 600€ Дали постои можност некако да го земам?лаптопчето е од германија https://m.kalaydo.de/kleinanzeigen/notebooks/max+q+legion+lenovo+y740+2019+rtc+2070/a/a592ad35/ Модел на лаптопот Lenovo Y740 2019 RTC 2070 мислам дека вреди лаптопчето...
На врв Дно